Rewal plaża

Rewal

Rewal - strefa słońca 


Rewal - turystyczna miejscowość nadmorska, w której spędzisz niezapomniane chwile. 
W sezonie letnim tętni życiem, jednocześnie pozwalając na udany wypoczynek i relaks.
Chwile relaksu umili odpoczynek na przepięknej piaszczystej plaży, która może pochwalić się Niebieską Flagą – międzynarodowym wyróżnieniem przyznawanym najczystszym, najbezpieczniejszym i najlepszym pod względem infrastruktury plażowej kąpieliskom.

Moc atrakcji dla każdego


Leniuchowanie na plaży to nie jedyna atrakcja, która czeka na turystów, decydujących się odwiedzić Rewal. Ciekawych atrakcji tu nie brakuje. Jednym z wyjątkowych miejsc jest deptak, wraz z rzeźbami wielorybów. To centralne miejsce spotkań, z którego rozpościera się wspaniały widok na otwarte morze. Nie zabraknie także atrakcji dla dzieci – Rewal posiada różnorodne i bezpieczne place zabaw, oraz wiele parków tematycznych.

Obszerna baza noclegowa


W Rewalu znajdziemy wiele miejsc noclegowych na stronę https://rewal.net.pl/noclegi/apartamenty . Nie brak tu miejsc zakwaterowania, spełniających nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Rewal noclegi, to turystyczna baza noclegowa, w której znajdziesz m. in. różnego rodzaju domki letniskowe, pokoje, kwatery, apartamenty, hotele i pensjonaty, działające sezonowo, jaki i całorocznie.

Czy Rewal ma miasta partnerskie?
Tak, jednym z miast partnerskich Rewala jest karpacz.net
Dlaczego warto odwiedzić Rewal?
Rewal, to jedna z najpopularniejszych miejscowości nadmorskich. Rewal ma dziś wiele do zaoferowania zarówno młodszym, jak i starszym wczasowiczom. Tu czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji i piękna, piaszczysta plaża.
Czy Rewal z dzieckiem to dobry pomysł?
Oczywiście! Rewal z dzieckiem to idealny pomysł. Ma do zaoferowania wiele atrakcji dla najmłodszych, jak i starszych dzieci. Od parków tematycznych, przez parki linowe i place zabaw.
Czy w Rewalu są strzeżone plaże?
Tak, do dyspozycji wczasowiczów pozostaje kąpielisko obejmujące 300 metrów linii brzegowej strzeżone w sezonie letnim, przez wykwalifikowaną ekipę ratowniczą.
Czy w Rewalu można zamówić pizzę na telefon?
W Rewalu można zamówić pizzę na dowóz. Jest to bardzo popularne zjawisko, zwłaszcza gdy restauracja hotelowa jest już zamknięta, a nie chcemy wychodzić z pokoju. Jednym z popularniejszych miejsc, jest Pizzeria Róża Wiatrów. Pamiętajmy jednak, że w szczycie sezonu czas oczekiwania na jedzenie może się znacznie wydłużyć. 
Czy w okolicy Rewala można zobaczyć latarnię morską?
Zaledwie 3,5 km od Rewala, w Niechorzu znajduje się okazała latarnia morska. Jest to obowiązkowy punkt do odwiedzenia. Latarnia jest udostępniona dla zwiedzających, jednak by podziwiać rozciągający się wokół widok na Niechorze, Rewal i okolicę, trzeba pokonać 210 schodów prowadzących na jej szczyt.
Przyjazd
21
kwi
2020
Wyjazd
21
kwi
2020
rezerwacja