Niechorze domki nad morzem

Niechorze


Niechorze – turystyczna miejscowość w pobliżu Rewala


Niechorze jest niewielką nadmorską miejscowością z woj. zachodniopomorskiego. Mieszka w niej zaledwie 1000 osób, a w sezonie turystycznym przeżywa ona ogromny napływ turystów. Nikogo to nie dziwi, ponieważ Niechorze oferuje bardzo wiele.


Interesujące rzeczy znajdujące się na obszarze miejscowości Niechorze


Jedną z podstawowych atrakcji proponowanych przez Niechorze jest latarnia morska, z której możesz cieszyć się wspaniałym krajobrazem na pobliski rejon. Godnym uwagi miejscem jest park z makietami latarni morskich z polskiego wybrzeża. Interesujące są też zagrody, budowle dla rybaków z dawnych lat oraz dworzec Kolejki Wąskotorowej.


Baza miejsc noclegowych oferowana przez Niechorze


Niechorze wchodzi w skład wybrzeża rewalskiego. To miejscowość wypoczynkowa z licznymi domami wczasowymi https://niechorze.pl , hotelami, domkami letniskowymi, ośrodkami wypoczynkowymi, polami namiotowymi, oraz pokojami gościnnymi i apartamentami. Każdy znajdzie ofertę dla swoich najbliższych.

Czy w Niechorzu jest latarnia morska?
Tak. Znajdująca się w Niechorzu latarnia, jest dostępna dla turystów, którzy mogą na nią wejść za niewielką opłatą. Z tej konstrukcji wyłania się piękny widok na Bałtyk, wybrzeże oraz na Niechorze i okoliczne miejscowości. Jest to atrakcja, jak najbardziej godna odwiedzenia.
Gdzie będziemy mogli dobrze zjeść na terenie miejscowości Niechorze?
Niechorze jest to atrakcyjna miejscowość turystyczna, która ma dużo do zaproponowania swoim odwiedzającym, pod względem gastronomii. Można znaleźć tutaj liczne restauracje oferujące pyszne oraz pożywne potrawy. Nie można również narzekać na brak lokali oraz punktów z przekąskami i posiłkami typu fast-food.
Jak prezentuje się baza miejsc noclegowych na terenie Niechorza?
Niechorze to miejscowość, która może się pochwalić bardzo rozległą bazą miejsc noclegowych noclegi.net.pl. Turyści zwiedzający to miasteczko, mogą wybierać spośród wielu hoteli, pensjonatów, ośrodków campingowych z domkami, domków letniskowych czy też pól namiotowych. Każdy bez trudności znajdzie miejsce dopasowane do indywidualnych potrzeb.
W którym miejscu leży Niechorze?
Niechorze to nieduża miejscowość położona nad Bałtykiem na terenie województwa zachodniopomorskiego. Nic więc dziwnego, że cieszy się zainteresowaniem turystów w czasie lata. W pobliżu Niechorza znajdują się inne ciekawe miejsca, takie jak na przykład Trzęsacz i Rewal. Niechorze jest także zlokalizowane w pobliżu Pobierowa i Pogorzelicy.
Czy na terenie Niechorza jest możliwość odpoczywać pod namiotem?
Tak, na terenie Niechorza znajdują się pola namiotowe i campingi. Można tam nocować pod namiotem, w kamperach czy też domkach campingowych. Znajdują się one blisko morza, latarni oraz pozostałych ciekawych miejsc, więc ich położenie jest jak najbardziej atrakcyjne dla odwiedzających.
Przyjazd
21
kwi
2020
Wyjazd
21
kwi
2020
rezerwacja