Podaruj prezent
Rezerwuj onlineNajniższa cena

Wyspa Uznam

Wyspa Uznam to świetna lokalizacja dla osób, które wysoko cenią sobie możliwości aktywnego wypoczynku. Amatorzy pieszych wędrówek i rowerowych wycieczek znajdą w pobliżu hotelu ciekawe trasy i profesjonalnie wytyczone szlaki turystyczne. Przepiękna, piaszczysta plaża zachęca do morskich i słonecznych kąpieli, uprawiania sportów wodnych, przejażdżek skuterami czy rejsów statkami białej floty.

Statki wycieczkowe

Statki wycieczkowe oferują rejsy do niemieckich kurortów Ahlbeck, Heringsdorf i Bansin.gia. Warto skorzystać z bogatej oferty miejscowych biur podróży i wybrać się na jednodniową wycieczkę do Kopenhagi, Stralsundu (oceanarium), Berlina, na wyspę Bornholm czy do wesołych miasteczek: Hansa Park, Heide Park, Legoland.

Świnoujście

Klimat nadmorskiego kurortu oraz doskonała infrastruktura turystyczna wyspy w połączeniu z nowoczesną bazą zabiegową, pozwalają odzyskać energię życiową i dobrą kondycję oraz skutecznie leczyć większość schorzeń. Świnoujście jest dziś jednym z najciekawszych kurortów europejskich. Miasto szczyci się blisko 200-letnią tradycją lecznictwa uzdrowiskowego. Kuracjusze niezależnie od pory roku i pogody mogą korzystać tutaj z bogatej oferty zabiegów.

Polecane pakiety

Bezpieczny hotel